Greece and the islands- אתר יוון והאיים
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

זאקינתוס

זקינטוס או זאקינתוס - Zakynthos

דבר עורך האתר: זקינטוס הוא אי יפה עם כמה אטרקציות כמו חוף הסירה הטרופה, המערות הכחולות וחוף הצבים, שמושכים אליהם תיירים מכל העולם, באי זקינטוס יש גם כפרים יפים, חופים מצוינים והרבה אווירה של יוון, אבל דווקא האיזורים התירותיים פחות מומלצים. [ אלה אם אתם צעירים שבאים לזקינטוס למסיבות על אי זה ואז בהחלט תוכלו להנות מהאיזור התירותי ההמוני ]  אם אתם רוצים באמת להנות מהאי זקינטוס למטרת חופשה יוונית, הימנעו מחבילות הנופש, הזמינו בנפרד טיסה ומלון  [נשמח לעזור לכם בבחירת המלון, ראו בהמשך עמוד זה] וצאו לנופש של ממש בזקינטוס!. כמו כן בשל השאלות שאנו נשאלי לגבי דרכי הגעה אחרות לזקינטוס, שימו לב שלא ניתן להגיע לאי זה בהפלגה מאתונה מאחר והוא מצוי בדרום מערב  יוון ואין הפרדה של ים פתוח בינו לבין אתונה, כלומר לאי זה ניתן להגיע רק דרך עיירה בשם קיליני שבפולופונס (עם רכב, על המעבורת) או בטיסה מאתונה או טיסה ישירה מישראל בעונת התיירות, או באוטובוס מאתונה (שעולה למעבורת). לחצו על הכפתורים הבאים להרכבת חופשה בזקינטוס בקלות.

אנשים שביקרו בעמוד זה גם ביקרו בעמודים : אנדרוסמיקונוסכרתיםסנטוריני  | חצי האי פיליון התמונה הכי מפורסמת של האי זקינטוס..


זה נכון, אולי הדרך הקלה ביותר והכי ראש קטן היא פשוט להזמין חבילת נופש, אבל אם אתם מעוניינים להרגיש קצת את יוון, לעשות טיול בדרך אל האי זקינטוס המרוחק 6-7 שעות מאתונה, אנו חושבים ששילוב של טיול בפלופוס והפלגה לאי זקינטוס מהעיירה קיליני שבפלופונס היא הדרך המומלצת לחופשה משולבת באי זקינטוס וביוון היבשתית. כך או כך האי זקינטוס הוא אחד האיים היפים של יוון וגם אחר המפורסמים שבהם. מי שיגיע לזקינטוס יגלה את אחד האיים היפים של יוון, עם חופים מרהיבים, כמו החוף המפורסם (תמונה בראש עמוד זה) שהוא אחד החופים המיוחדים ביותר ביוון, חוף הספינה הטרופה ועוד חופים מקסימים, כפרים מקסימים, אוכל נהדר וגם אי עם קשר יהודי חזק ואמיץ מאד, בקיצור יופי של חופשה באיי יוון, האי זקינטוס, תהנו!
עוד על חוף הספינה הטרופה - חוף Navagio לחצו כאן

איך מגיעים לזקינטוס ושלא בטיסה ישירה [בעונה יש טיסות ישירות] 
תחילה מזמינים טיסה ל-
אתונה, מאתונה ניתן לצאת ברכב שכור ואיתו להגיע עד נמל קיליני במערב הפלופונס (עולים להפלגה עם הרכב)  לזקינטוס. מאתונה אתם מתחילים את הנסיעה עד תעלת קורינטוס המפורסמת, התעלה השניה בגודלה בעולם לאחר תעלת פנמה המפרידה בין מרכז יוון לדרום יוון, לאחר מכן ממשיכים לאורך כביש E75 עד הגשר התלוי הארוך ביותר באירופה גשר ריו-אנטיריו, ומשם מתחילים להדרים עד העיירה קיליני, מקיליני יש הפלגות לאי זקינטוס. בדרך הלוך או בדרך חזרה מזקינטוס לאתונה תוכלו לשלב טיול בפלופונס. אם אתם זקוקים למידע והמלצות ועזרה בבנייה של מסלול מותאם אישית תוכלו לעבור לעמוד שירות נציג אישי - נציג האתר יעזור לכם באופן אישי לתכנן טיול בפלופונס. שימו לב שאתונה מרוחקת כ-400 ק"מ מזקינטוס, מתאים למי שיוצא לטיול ביוון ורוצה לשלב את זקינטוס כאחד היעדים בתוך הטיול, לא מתאים למי שרק רוצה להגיע לנופש בזקינטוס. במקרה זה קחו טיסה ישירה. לטיסות ישירות בהזמנה ישירה לחצו כאן [בעונה בלבד]מה עוד יש באי זקינטוס?
האי זקינטוס, מלבד היותו אי מקסים ואיכותי לחופשה יוונית הוא אי ירוק עם טבע עשיר וחופי טורקיז מקסימים ואוכל יווני נפלא. באי, חוף מיוחד עם צבי ים שהוא אחת משמורות הטבע המוגנות ביותר של יוון. גם חיי הלילה של זקינטוס מאד תוססים, כמעט בכל הכפרים תמצאו טברנות מקומיות עם מוזיקה יוונית עד השעות הקטנות של הלילה. היעד הכי פופולארי לחיי לילה הו חוף לגאנאס Laganas.
אל תחמיצו ביקור במערות הכחולות בחלקו הצפוני של האי.
זקוקים לעזרה או המלצה על מלון, או וילה באי זקינטוס, נשמח לעזור, השרות ללא תשלום, השאירו פנייה בטופס המצורף - פרטו תאריכים, הרכב נוסעים, רמה ודגשים על מנת שהמענה יהיה ממוקד ויעיל:


זאקינטוס משתייך לקבוצת האיים היוניים inoian islands האי מאכלס כ-38 אלף תושבים שמרביתם גם גרים בעיר הראשית של האי שנושאת גם גם היא את השם זאקינתוס, העיר זאקניתוס חדשה למדי זאת מאחר ונבנתה כולה כמעט מחדש לאחר רעידת אדמה שהרסה חלק ניכר מהעיר בשנת 1953. 
איים נוספים בקבוצת איים זו :
קורפו > פאקסי  | טיסה לזקינטוס

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il