יעדים מומלצים
איים ביוון
אזורים ביוון
הזמינו עצמאית
אטרקציות
יעדים פופולאריים
למטייל העצמאי
מידע והמלצות

אוכל כשר ביוון

מסעדות כשרות באתונה

 באתונה קיימת מסעדה כשרה השייכת לבית חב"ד אתונה, המסעה מצוייה במרכז אתונה ונוחה מאד להגעה, צמוד למסעדה יש גם מכולת כשרה בה תוכלו לרכוש מוצרי מזון כשרים המיובאים מישראל, למידע נוסף על בית חב"ד באתונה ראו בית חב"ד באתונה של אתר אתונה הישראלי, להלן מספר מלונות קרובים לבית חב"ד באתונה, במרחק של עד 12 דקות הליכה, כם שאם אתם תכניים נסיעה לאתונה, הזמינו את אחד המלונות הבאים ותהיו תמיד קרובים מרחק הליכה קצר מהמסעדה הכשרה ומבית חב"ד. Eridanus Luxury Art Hotel מלון מצוין הנמצא מרחק שמונה דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה. Plaka Hotel מלון מומלץ, שנמצא כעשר דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה. A for Athens מלון אתונאי חדש ומאד מומלץ, נמצא מרחק שש דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה. Carolina Hotel מלון וותיק, נמצא מרחק 12 דקות הליכה מבית חב"ד: לפרטים והזמנה.

מסעדות כשרות בסלוניקיאוכל כשר בסלוניקי תוכלו להשיג במסעדת השלום הפתוחה בכל ימות השבוע ומצוייה בכתובת Tsimiski & 9 Salaminos St ממש במכרז העיר סלוניקי המסעדה מצוייה בתוך מתחם מלון אסטוריה כדאי מאד להזמין חדרים מראש אם ברוצנכם לשהות במלון זה בשל סיבת הקירבה למסעדה הכשרה, במלון 90 חדרים בלבד והוא אינו מלון גדול והחדרים נחטפים במהירות במיוחד בקרבתם של חגים כגון פסח וראש השנה.

אוכל כשר באיי יוון

אין מסעדות כשרות באף אחד מ 1800 איי יוון גם לא באיים הגדולים רודוס או כרתים, עם זאת בית חב"ד באתונה יכולים להעביר אוכל כשר בטיסות או באוניות או בתחבורה ציבורית לכל מיקום ביוון, אם יש לכם צורך באוכל כשר בכל מיקום ביוון צרו קשר עם בית חב"ד באתונה שישמחו לעזור [ שימו לב, שינוע אוכל בתוך יוון דורש לוגיסטיקה והוצאות, בית חב"ד ידרוש ממכם תשלום בהתאם לגודל המשלוח וליעד ביוון אליו יש לשנע את אוכל הכשר], ניתן לשנע אוכל כשר גם בתוך יוון היבשתית וגם לכל איי יוון, כל השנה, אך יש לתאם זאת מראש מוקדם ככל שניתן.

טיול פרטי ביוון [ לקבוצות קטנות וגדולות, מותאם לשומרי כשרות ]

אנו באתר איי יוון הישראלי יכולים לארגן לכם רכב, מדריך דובר עברית, קשר עם מלונות שיאפשרו גישה למטבחים שלהם וכן מסלול מותאם לשומרי שבת כולל שישי שבת במיקום אחד שאינו דורש נסיעה, בעבר כבר הוצאנו עשרות קבוצות קטנות וגדולות של שומרי כשרות לטיולים במרכז וצפון יוון, צרו קשר עם מחלקת השרות שלנו לברור וקבלת הצעת מחיר לטיול עבור המשפחה או הקבוצה שלכם ליוון greece.isl@gmail.com

זקוקים לעזרה שלנו ביצירת קשר עם בית חב"ד עבורכם או בכל סוגייה הקשורה לאוכל כשר ביוון, צרו קשר דרך שרות הלקוחות שלנו נשמח לעזור.


ראו גם מלון כשר בלונדון וגם אוכל כשר בפריז  ראו גם בתי כנסת ביוון  ראו גם מדריך דובר עברית באתונה  ראו גם פסח בכרתים

ראו גם מידע על טיסה לכרתים | ראו גם חבילות נופש לכרתיםPowered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il