יעדים מומלצים
איים ביוון
אזורים ביוון
הזמינו עצמאית
אטרקציות
יעדים פופולאריים
למטייל העצמאי
מידע והמלצות

טיול בוטיק מיוחד לצפון יוון לקבוצה קטנה!

עשרות קבוצות קטנות ובינוניות יצאו איתנו לטיולי בוטיק פרטי ביוון וחזרו עם חיוך גדול על הפנים, זאת המטרה הראשית שלנו, שתהנו מהטיול ומיוון, הטיול הוא אמנם מאורגן, אבל מאחר והוא מאורגן רק עבור הקבוצה שלכם, הוא אינו מרגיש כמו טיול מאורגן של ממש, למעשה אתם פשוט מטיילים עם הצוות שלנו ביוון, בואו להתפנק ולראות את יוון האמיתית עם המדריכים שלנו הנחשבים למדריכים הטובים ביותר ביוון. ראו את כל המידע על טיולי הבוטיק שלנו ביוון בעמוד זה, את כל מסלולי הטיול שלנו וגם את הקונספט בטיולים הללו, הרכיב זמיר סיון, הבעלים של אתר יוון והאיים. להינות במקסימום, להגיע למיקומים הכי מרהיבים ביוון, לקחת את הזמן ולהתענג על כל הדרך..

+ טיול מודרך רק עבור הקבוצה שלכם ברכבים נוחים חדשים וממוזגים החל מזוג ועד 33 איש.
+ מדריכים מעולים, חלקם דוברי עברית. [ מהצוות שלנו ביוון ]
+ אינטרנט אלחוטי כמעט בכל הרכבים שלנו חינם וחופשי לשימושכם.
+ מלונות מעולים בכל המיקומים.
+ ארוחות בטברנות והמסעדות הכי מומלצות בצפון ההררי של יוון.
+ מסלול מרתק למיקומים שחלקם לא ניתנים להגעה ללא מידע ממוקד של השטח.
+ גמישות בזמנים ובהעדפות שלכם.
+ אפשרות להוספת ראפטינג, קניונינג, ערב בוזוקי חי, ועוד הפתעות.
+ מסלול שהורכב ע"י זמיר סיון שגם מנהל את הטיול ב Live.
+ ניתן להזמין טיול וארגון מלא שלנו כולל מלונות, רכב, ארוחות והדרכה או רק רכב עם מדריך.
+ ניתן להפיק טיול זהה גם לקהל דתי שומר כשרות.
+ ניתן להפיק טיול סולידי, או אקטיבי [ כולל יותר פעילויות ] או משולב.
+ ניתן לשלב או להוסיף יעדים ע"פ בחירה בהתאם ללוחות הזמנים הקיימים.
+ הטיולים יוצאים ברכבים ל 4 איש, או 7 איש, או 9 איש או 14 איש או 18 איש.

המסלול :  GR17

כמובן שתוכלו לבחור מסלול משלכם לטיול הזה, שאנו נשמח להפיק, אבל תתנו לנו את האישור להמליץ לכם, נעשה את המסלול הבא, שימו לב שתקציר המסלול שאנו ממליצים עליו מתחיל מאתונה, אך בהחלט ניתן להתחיל גם מסלוניקי ואז יש בעיקר שינוי ביום הראשון וביום האחרון, אבל בסיס הטיול נשאר זהה והוא כולל את המיקומים לדעתנו המרהיבים והמרתקים ביותר בצפון יוון ההררית, לפניכם תקציר של המסלול שאנו ממליצים עליו לטיול של 8 ימים 7 לילות מאתונה :

יום 1 : צפון הפלופונז | מערב אבריטניה | מרכז צומרקה  | פרמנטה
פגישה בנמל התעופה של אתונה עם הקבוצה שלכם והמדריך שלנו ויציאה צפונה לכיוון תעלת קורינטוס, גשר אנטיריו, מפרץ אמברקיקוס, גשר ארטה על נהר האראכטוס וכניסה לתוך רכס צומרקה ההררי והמרהיב [ שאוטובוסים לא יכולים להכנס ] עד הגעה ליעד הבסיס הראשון בטיול שלנו, חבל צומרקה והכפר פרמנטה.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 2 : צפון מזרח צומרקה | מעיינות קויאסה | סיראקו | קאלאריטס | אגיוס גאורגיוס
ביום זה נצא לטיול מרהיב בצפון מזרח חבל צומרקה, למעיינות המים של קויאסה הממוקמים בתוך קניון סלע מרהיב, למנזר קיפינה הבנוי על צלע ההר ומתחתיו זורם אחד הנהרות הגועשים של צומרקה, לתצפית אגיוס גאורגיוס שם נצפה ברכס סטרוגולה, מהרכסים הגבוהים של יוון ההררית ולכפר סיראקו, אחד הכפרים המרהיבים בצפון יוון, בין לבין לאכל פיקניק יווני במיקום פנטסטי בנוף מרהיב, בערב נשב בטברנה המקומית בכפר לצלילי מוזיקה יוונית ואוכל יווני משובח.
+ לינה בכפר פרמנטה.

יום 3 : נהר האראכטוס | יואנינה | מרכז זגוריה | קניון ויקוס | אוקסיה | סטון פורסט
 ביום זה נעזור את חבל צומרקה, אך לא לפני שנבקר בגשר פלאקה המפורסם על נהר האראכטוס [ אם תרצו, נוכל גם לארגן לכם ביום זה ראפטינג על אותו הנהר ] מטיילים בתקופות מסויימות ילקחו גם למפל המים הגדול של קטאראקטיס, רק בעונת הפשרת השלגים, כך או כך לאחר סיום פרק צומרקה ניסע לכפרי זגוריה לביקור בשתי צפיות מרהיבות על קניון ויקוס [ תצפית אוקסיה ] ותצפית [ אגיה פרסקבי וגם נבקר ביער אבני הצפחה המפורסם של זגוריה.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 4 : נהר הוידומאטיס | פפיגו | גבי המים של רוגובו | אריסטי | קלידוניה
ביום זה נטייל באיזור מערב זגוריה הידוע כאחד האיזורים המרהיבים באירופה, נסייל לארוך נהר הוידומאטיס [ הנהר הצלול ביותר באירופה ] נגיע לתצפית על מעיינות הוידומאטיס מהכפר ויקוס ונצעד בתוך גבי מים בפולס אוף רוגובו, בין לבין כמובן שנבקר בכפרים אריסטי, פפיגו ומיקרו פפיגו וגם נשב לאכול באחת הטברנות המעולות במחוז המצוייה בכפר פפיגו אל מול רכס אסטרקה העצום.
+לינה באחד הכפרים אריסטי או אנו פדינה.

יום 5 : דילופו | גשר קוקוריס | מזרח זגוריה | אגם הליליות | אגם האוס | מצובו
ביום זה ניסע לביקור במזרח זגוריה לכיוון הגשרים של מחוז קיפי והכפרים קפסובו וצפלובו, לאחר מכן נכנס לעומק השטח של מזרח זגוריה לאגם הליליות השחורות [ מיקום קסום ומרהיב ] חסר שילוט ומשם נתקדם לעבר אגם האוס המצוי בקרבת הכפר הוולאכי מצובו, גם את הלילה נעביר באיזור זה באחד הריזורטים הממוקמים על ההרים של אפירוס, גרנד פורסט מצובו.
+לינה בכפר מצובו או במטאורה.

יום 6 : קטרה קרוס | המנזרים התלויים במטאורה | עמק תסליה | פיליון
ביום זה נדרים מכפר הרי הפינדוס לכביש המפורסם E92 בחלקו הישן הקרוי "קטרה קרוס" והינו אחד ממעברי ההרים המרהיבים של יוון ואיתו נסע עד המנזרים התלויים של מטאורה המצויים בעמק תסליה, נבקר במנזרים התלויים של מטאורה ונאכל ארוחת צהרים באיזור ולאחר מכן נתקדם עוד שעתיים נסיעה לחצי האי פיליון ונתמקם באחד הכפרים המערביים של חצי האי המרהיב ביותר ביוון.
+ לינה במערב פיליון.

יום 7 : מילייס | צאגאראדה | מילופוטאמוס | דאמוחארי | מורסי
ביום זה ניסע למזרח פיליון ונבקר גם בעץ הדולב הגדול ביותר באירופה בכפר צאגאראדה, וגם ניסע לחוף מילופוטאמוס ללא ספק אחד החופים המרהיבים ביותר ביוון, אחרי מנוחה בחוף המרהיב ניסע לאכול באחת הטברנות הכי מפורסמות בפיליון, לאחר הארוחה ניסע לבקר בספוט שבו צילמו את סצנת הפתיחה של הסרט מאמאיה, הכפר דאמוחארי וממנו נתחיל להדרים שוב לבסיסנו שבמערב חצי האי פיליון לארוחת ערב לצד מפרץ פאגאסטיקוס.
+ לינה במערב פיליון.

יום 8 : מקריניצה | דלפי | אתונה | גליפאדה
ביום זה נעלה תחילה לתצפית על כל מפרץ פאגאסטיקוס מהכפר המפורסם מקריניצה ולאחר הביקור נתחיל להדרים לכיוון אתונה [ במסלולים מסויימים ניתן לשלב את ההדרמה לאתונה עם דלפי העתיקה ] או בשילוב של מסלול אחר ניתן להדרים ולעשות כמה שעות לפני הטיסה שלכם חזור במרכזה של אתונה ואו בכיף סוניון ומקדש פוסידון, כך או כך נשב בטברנה מעולה באתונה בפרבר גליפאדה לסיום הטיול שלנו ביוון.
+ טיסה חזור לישראל.

את המסלול הרכיב : זמיר סיון

כאמור, אנו ממליצים על מסלול זה הקרוי GR17 אך אם תרצו ניתן גם להפיק עבורכם טיול במסלול אחר, כך או כך השאירו לפנו פרטים בטופס הבא ונשמח לספק לכם יותר פרטים על טיולי הבוטיק המאורגנים שלנו, על מחירים, זמנים ושינויים.

נכון לשנת 2017 אנו מאפשרים לכם לבחור 4 רמות של טיולים.

טיול בוטיק פרטי עם ספירוס, מדריך באנגלית
מתאים לקבוצות של 2 עד 14 איש.                    סימול המדריך SPIROS
 
המדריך היווני שלנו ספירוס, הוא ממש נהג מעולה ומדריך מצויין וגם אדם שתתאהבו בו כבר 5 דקות אחרי הפגישה איתו בנמל התעופה בתחילת הטיול, ספירוס דובר אנגלית רהוטה, הוא חברמן אמיתי והוא מכיר את יוון ממש כמו כף ידו.
טיול בוטיק פרטי עם אפרת סער, הדרכה בעברית
מתאים לקבוצות של 2 עד 50 איש                    סימול המדריך EFRAT
 
אפרת היא המדריכה הראשית שלנו ביוון, אפרת מתגוררת במשך כל השנה בצפון יוון [ בכפר אריסטי שבכפרי זגוריה ] יודעת המון על כל מקום ומקום במהלך המסלול, מלאת אנרגיות ולא נחה לרגע, מתחברת עם אנשים בקלות והיא תעשה לכם אחלה של טיול!
טיול עם סיון זמיר ואכליאס פאפאטימיו
מתאים לקבוצות של 9 עד 17 איש                     סימול המדריכים  SIV+ACH
 
סיון הבעלים של אתר יוון והאיים ואכיליאס הבעלים של חברת אלפיין זון היוונית, הם לא מדריכים סטנדרטים וכמו שהם גם הטיול מאד לא סטנדרטי, אילותרים, הפתעות, מיקומים נדירים, מתרכזים בלעשות לכם רק כיף בדרך המיוחדת מאד של שניהם, ללא מגבלת שעות ותוך תשומת לב לכל הבקשות שלכם!!
טיול עם אכיליאס או אחד המדריכים של אלפיין זון
מתאים לקבוצות של 7 עד 18 איש                     סימול המדריך             ACHI
 
אכיליאס הוא בעלים של חברת האטרקציות והפעילויות הכי ידועה בצפון יוון, בנוסף להפעלת החברה אכיליס הוא מדריך כיפי, נהג מעולה וטיפוס מאלתר וחובב טבע וטיולים, הוא ישמח להדריך אתכם בטיול חוויתי במיוחד לצפון יוון.
צומרקה, זגוריה, ואסיליצה והסביבה.


ליצירת קשר בנושא טיולים אלה: Greece.isl@gmail.com
ניתן גם לחייג ישירות לזמיר סיון המפיק של טיולים אלה לפרטים נוספים 0507-245890

עוד מידע על טיולי הבוטיק שלנו לקבוצות קטנות ביוון :

טיול בוטיק פרטי רק עבורכם! הטיול הפרטי הוא טיול בקבוצה קטנה של החל מ-4 איש ועד 25 איש, התארגנו בקבוצה של חברים וצרו איתנו קשר ונפיק עבורכם טיול פרטי, רק עבורכם במסלול מרהיב שעבדנו עליו במשך למעלה מ-10 של טיולים בצפון יוון, רק אתם והמדריכים שלנו [סיון זמיר, אכיליאס פאפאפטימיו, אפרת סער וסיפירוס צ'רצלדזקאיס] ונצא ביחד למסע מופלא אל יוון הבלתי נודעת, למיקומים מרהיבים שחלקם לא ניתנים להגעה למטייל הסטנדרטים ביוון או במסגרת הטיולים המאורגנים ההמוניים, הצטרפו לקבוצות שכבר יצאו איתנו בעבר וחזרו מיוון מאוהבים, מהטבע המרשים במיקומים עוצרי נשימה, מהאוכל בטברנות הקטנות בכפרים של צפון יוון, מהריחות, מזרימת הנחלים ומאוויר הפסגות של צומרקה, זגוריה, ואליה קאלדה וואסיליצה, בטיול שאנחנו לא ממהרים לשום מקום, באים להנות, לקחת את הזמן בכיף בכל מיקום ומיקום לאורך המסלול וכל זאת מבלי לפספס את המיקומים באמת המרהיבים ביותר שיש ליוון להציע, יאסו יוון!!

הטיול שאנו מציעים לכם השנה כולל את: צפון הפלופונס, מחוז אבריטניה, מחוז צומרקה, כפרי זגוריה וקניון ויקוס, מזרח זגוריה ומצובו, ואסיליצה וואליה קאלדה, מטאורה, שמורת הר האולימפוס וחזרה לאתונה, או סלוניקי, תלוי מאיפה מתחילים את הטיול, אם תתחילו בסלוניקי [ מתחילים היכן שאתם בוחרים ] אז כנראה לא נעשה את צפון הפלופונז אך כן נעשה את חבל מקדוניה במקום בדרכנו לצומרקה ולכפרי זגוריה ואז את מטאורה, ושמורת הר האולימפוס בחזור לכיוון סלוניקי, כך או כך אנו מבטיחים לכם את הטיול הכי מרתק ביוון עם צוות ההדרכה המוביל כיום ביוון, מדריך מקומי מצוות איי יוון [ יווני ] ומדריך נוסף מצוות איי יוון [ דובר עברית] מהצוות שלנו המתגורר קבע ביוון.

המסלול המומלץ ביותר: אם אתם לא יודעים בדיוק איזה מסלול אתם רוצים לעשות ביוון בטיול הפרטי שלכם, אנו רוצים להמליץ לכם על מסלול מיוחד ומרהיב אותו אנו בנינו והוא המסלול המועדף על רוב הלקוחות שלקחו טיול פרטי ליוון איתנו, מסלול הטיול מתחיל מאתונה, עובר בדרך לצפון יוון דרך צפון הפלופונס הישר למחוז צומרקה המרהיב, משם ממשיכים לכפרי זגוריה "זגורוכוריה" המרהיב גם כן ומשם עובר לחצי האי פיליון המרהיב ומסתיים באתונה, מדובר במסלול מלא בנופים מרהיבים, נחלים, מפלים, כפרים יפים, אוכל מעולה, מסלולי הליכה מקסימים [קלים] , ערבי מוזיקה יוונית בכפרים ההרריים של יוון, חופים מרהיבים ועוד, אנו ממליצים לכם על המסלול איתנו ל-6 לילות ו-7 ימים מלאים, בואו לפגישת הכרות איתנו ללא תשלום וללא התחייבות ונשמח להציע לכם את הטיול המיוחד שלנו לצפון יוון ההררית, חייגו: 03-7293945 וזיכרו מלבד הטיסה אותה אתם מזמינים בעצמכם, אנחנו מארגנים ודואגים לכל השאר, בנוסף שימו לב שניתן להוזיל את הטיול ע"י לקיחת פחות ימי טיול, אבל אז הטיול יתמקד בכפרי זגוריה וצומרקה [ שני האיזורים המרהיבים ביוון ] כולל מטאורה אך ללא חצי האי פיליון.

תמחור הטיולים המיוחדים שלנו: הטיולים שלנו מתומחרים באופן שונה מכל חברות הטיולים הקיימות בישראל, והוא מתחלק לשני סוגי עבירויות עבירות טובה | ועבירות גבוהה עבירות טובה אומר שאתם יוצאים לטיול כאשר אתם כולכם ברכב אחד, וכשכך יש כמה כבישים ממוקמים שלא נוכל להכנס אליהם במיקומים מאד נדירים במהלך הטיול ולכן מסלול הטיול מעט ישתנה, בעבירות גבוהה, יוצאים לטיול עם מספר רכבים קטנים יותר ובכך פותרים את המגבלה של הגעה, מגיעים לכל המיקומים הכי נדירים שיש במהלך המסלול, בנוסף רכבים קטנים רשאים ע"פ החוק היוווני לנהוג כמה שעות שרוצים מדי יום, כלומר החוק של האיחוד האירופאי בדבר 8 שעות נהיגה ביותר לא חל עליהם בעוד שאם תבחרו לצאת לטיול בעבירות טובה, כלומר עם מיניבוס, אנחנו מוגבלים ע"פ חוקי האיחוד האירופי לנהיגה של 8 שעות מדי יון ו 9 שעות עבודה של הנהג, שימו לב שהטיולים שלנו ל 1,2,3,4,5,6,7 איש, הם כולם טיולים בעבירות גבוהה מאחר ויוצאים עם רכב אחד שאינו גדול יותר מ ואן 9 מקומות, כך שכאן אין בחירה, קבוצות קטנות מרוויחות עבירות גבוהה אוטומטית., קבוצות גדולות יותר צריכות להחליט מה חשוב להם יותר, להיות כולם ביחד באותו הרכב אך אז להתחשב באילוצי העבירות הטובה, או להתפצל לשני רכבים ואז להכנס לעבירות הגבוהה, כן מכט מטמטיקה :) אבל הכל בכדי להפוך לכם את הטיול, לטיול הכי טוב שהייתם בו ביוון

לאן ניקח אתכם : ברמת העקרון יש לנו מסלול קבוע שאותו אנו הכי רוצים לעשות עמכם ואנו משוכנעים שתהנו ממנו, המסלול כולל גם את קרפניסי, גם את מחוז צומרקה גם את כפרי זגוריה, גם את מזרח זגוריה, מצובו וואסיליצה וגם את שמורת הר האלומפוס,  המנזרים התלויים במטאורה וחצי האי פיליון, אך עם זאת אנו פתוחים גם לשמוע את הרצונות שלכם, אם יש לכם בקשות מיוחדות, נשמח אם אפשרי לשלבם בתוך מסלול הטיול הפרטי והמיוחד שאנו נפיק עבורכם, אנו ממליצים על טיולים של מינימום 5 לילות, רצוי אפילו 6 או 7 לילות, אם יש לכם יותר בכיף, כמה שבא לכם, אתם מחליטים ואנו ניקח אתכם תמיד למיקומים המרהיבים ביותר במסגרת הזמן שעומד לרשותנו.

המדריכים : זמיר סיון ואכיליאס פאפאפטימיו [ כצוות] יצאו לטיול עמכם רק אם תבקשו זאת מראש, לרוב סיון מנהל את אתר איי יוון הישראלי ואכיליאס את חברת אלפיין זון היוונית ולכן אם תרצו אותם כמדריכים יש להודיע על כך מראש, ברוב הטיולים שלנו המדריכה היא אפרת סער, מדריכה מקצועית המכירה את כפרי זגוריה, צומרקה, מזרח זגוריה, פיליון, מטאורה ואת כל תוואי המסלול באופן מעולה והיא המדריכה הראשי שלנו לצפון יוון, כך שלא משנה מי יוצא איתכם לטיול, אתם בידיים טובות, הכי טובות שיש ביחד עם אפרת סער לחלק מהטיולים יוצא אכיליאס פאפאפטימיו או ספירוס צ'רצלדזאקיס, גם אחד המדריכים הידועים והמקצועיים ביותר שיש ביוון.

הטיול : תשכחו מאוטובוס עם 50 איש צפופים כמו סרדינים בלו"ז צפוף של להספיק הרבה ולראות מעט, הטיול המאורגן הפרטי שלנו מספק לכם את כל הזמן שבעולם להנות מכל מיקום כיפי ומקסים בצפון יוון, ללא הדוחק של קבוצה ענקית באוטובוס, גם המסלול שלנו אינו המסלול השבלוני שכל סוכני הנסיעות מוכרים בסיטונאות, ללא מדריך "שמדקלם"  את אותן "הסיסמאות" לכל הלקוחות קבוצה אחרי קבוצה כמו סרט נע, אם אתם רוצים באמת לטייל בצפון יוון ביוון, הצטרפו לטיול בוטיק פרטי מאורגן עם צוות אתר איי יוון, אנו מוציאים קבוצות קטנות של בין 2 ל 16 איש, בואו איתנו לחוויה יוונית במיטבה, באמת להרגיש את אוויר הפסגות של כפרי זגוריה, צומרקה, מצובו וואליה קאלדה, מטאורה, פיליון, קרפניסי ורכב פארנאסוס, לקחת את הזמן באיזי בלי למהר ובלי הצורך לסמן v בואו להתענג בטיול מרהיב ופרטי [ רק לקבוצה שלכם] לצפון  ומרכז יוון עם המדריכים הטובים ביותר ליוון, יאסו!!

תמחור: המחירים משתנים בהתאם לגודל הקבוצה שלכם ומספר ימי הטיול שתרצו לעשות איתנו, ניתן לצאת איתנו למינימום של 4 לילות ועד מקסימום של 10 לילות החל מ 4 איש וע 25 איש  מן הסתם טיול פרטי הוא מעט יקר יותר מטיול מאורגן סטנדרטי, אבל כל מרכיבי הטיול ברמה גבוהה יותר, הרכבים, המדריכים, המלונות, הטברנות ועדין הפערים בין טיול מאורגן סנטדרטי לטיול בוטיק אינם עצומים, מחירי הטיול שנספק לכם כוללים את כל הטיול ללא הטיסה, את הטיסה אתם מזמינים באופן עצמאי ע"פ תאריכי הטיול שנקבעו, בנוסף המחירים בטיול שלנו כוללים ארוחות בוקר [ ניתן להוסיף ארוחות צהרים וערב בעלות נוספת של 25 יורו לאדם ] לקבלת מחיר עבור טיול בוטיק ביוון צרו איתנו קשר.

התארגנו בקבוצה קטנה של חברים או משפחה:

או הצטרפו לאחד מטיולי הבוטיק vip שלנו לצפון יוון ותהנו איתנו מנפלאות יוון ההררית, מפינות קסם בצפון יוון שלא מצויות במסלולי הטיולים המאורגנים הסטנדרטים ליוון, מנפלאות חבל צומרקה המרתק המלא בכפרים ציוריים, נחלים שוצפים, מפלי מים ומטבח יווני משובח, מחבל זגורוכוריה [כפרי זגוריה] השופעים במים, מעיינות, אפיקי סלע מרהיבים ובערבים שבו איתנו בטברנות מקומיות בכיכרות הכפרים לצד צ'יפוראדיקו והמון אווירה, טיולי הבוטיק vip שלנו יוצאים בקבוצות קטנות של עד מקסימום 16 איש וכל זאת על מנת לשמור על אווירה נינוחה ונעימה והרמוניה בין המטיילים, ללא העומס והדוחק של הטיולים המאורגנים הסטנדרטים באוטובוסים של 50 איש ומעלה, יוצאים לטיול עם שני רכבים או שלוש, תלוי בגודל הקבוצה, מלווים באחד או יותר מהמדריכים שלנו המאוהבים במסלול שבינינו וכשכך ישמחו להעביר אליכם את האהבה הזו, מטרת הטיול חוויה נטו, לא צריכים לעמוד בלוחות זמנים צפוצים, לא חייבים להצמד ללוז של לסמן v על מקומות, יש לכם מקסימום זמן להנות מהרגע ומהמקומות היפים ביותר של צפון יוון ההררית והכל בנינוחות של טיול ולא בלחץ של קבוצה, המדריכים של צוות אתר איי יוון הישראלי הם דוברי עברית בחלקם ומתגוררים ביוון, כלומר אתם לא יוצאים על מדריכים שבאים להדריך אתכם מישראל, אתם למעשה מקבלים הדרכה בעברית ממדריכים שיוון זה הבית שלהם!

אחת הקבוצות שלנו בצילום קבוצתי כולם על חולצות עם הלוגו שלנו, ימני ביותר זמיר סיון, שמאלי ביותר אכיליס [ לא בדעתם הפוליטית ]

המדריכים:

המדריכים של אתר איי יוון הישראלי חיים ביוון, אפרת סער שלנו מתגוררת בכפרי זגוריה כבר מעל שנה וגם אכיליאס פאפאטימיו מתגורר ביואנינה כל חייו, זמיר סיון הבעלים של אתר איי יוון הישראלי מצטרף לטיולים אם יש בקשה של הלקוחות, דווקא זמיר סיון אינו מדריך במקצועו אבל משמש כמלווה מקצועי בטיולים שלנו ומכיר את יוון היטב וכבר מטייל בה ובעיקר בצפון יוון מעל 15 שנה. בטיולים הכוללים גם את חצי האי פיליון מצטרף אלינו מדריך נוסף יווני, יורגוס סטאמו המכיר כל פינה ופיסת אדמה בחצי האי פיליון ובטיולים הכוללים את אתונה אנו משלבים גם את ספירוס צ'רצ'לדזאקיס מדריך ידוע באתונה, איש מקסים ודובר אנגלית רהוטה המכיר את כל ההיסטוריה של יוון ושל העם היהודי.


סרטון זה הופק ע"י זמיר סיון [ לרוב המיקומים המצולמים באיזור זה מזגוריה, צומרקה ופיליון נגיע במהלך הטיול ]

מה כלול וגמישות : 

את הטיסות אתם מזמינים עצמאית לפי תאריך הטיול [ אנו לא מחשבים את הטיסות בעלות הטיול, זו בחירה שלכם איפה לקנות טיסה, דרך מי ובכמה כסף]  אנו אוספים אתכם בשעה ובתאריך שנקבע בנמל התעופה של אתונה או סלוניקי  או יואנינה [ יש מסלולים שניתן להתחיל גם מיואנינה ] עם רכב אחד או שני רכבים נוחים וממוזגים ומתחילים את מסלול הטיול, במחיר הטיול אנו כוללים את כלי הרכב כולל כל הוצאות הנסיעה, דלק, מיסים, טולס, את כל המלונות במהלך המסלול ואת ארוחות הבוקר. אם  מהקבוצה מעוניין לעשות במהלך הטיול ראפטינג, או קניוניג, גם הוצאות אלה אינן כלולות במחיר, בנוסף אנו מתאימים את הטיול לרצונות המטיילים, עם חלק מקבוצה רוצה ראפטינג וחלק אחר אינו מעוניין, מתפצלים לכמה שעות, מאלתרים על הרגע, זה כמו טיול משפחתי הוא לא מרגיש כמו קבוצה וזה חלק גול מהכיף.

עבירות :

רכבים קטנים יותר מסוגלים להכנס לדרכים וכבישים מרהיבים ביופיים הקיימים לאורך המסלול כאשר מיניבוסים גדולים או אוטובוסים אינם יכולים להכנס לדרכים אלה כלל נסיעה ברכבים קטנים מהווה יתרון עצום מבחינה נופית וחוויתית בטיול. גמישות : בשל חוקי האיחוד האירופי המתירים נסיעה של 10 שעות עבודה לנהג ומתוכם רק 8 שעות נסיעה, למיניבוסים ואטובוסים גדולים, הטיול נפגם משמעותית, בנסיעה בכלי רכב קטנים מ 9 מקומות, ניתן גם לטיל 18 שעות ביממה, לעצור היכן שרוצים ולכמה זמן שרוצים, לא למהר, לקחת את הזמן באיזי, להנות ממש מהטיול ולא רק לנסוע על מנת לסמן v ,מדובר ביתרון משמעותי מאד שעושה את ההבדל בין טיול סרדינים באוטובוס גדול, עם לו"ז צבאי לבין נסיעה עם כלי רכב קטנים שאינם תלויים בחוק של האיחוד ויכולים לעשות כאהבת נפשם וע"פ בקשות המטיילים. בטיחות : חס וחלילה אדם בקבוצה חלה, נפצע, או מכל סיבה אחרת זקוק להגיע לטיפול דחוף בשני רכבים ניתן להתפצל, רכב אחד ממשיך בטיול בעוד רכב נוסף נוסע לטפל בבעיה שנוצרה, כאשר נוסעים באוטובוס אחד גדול, על כל הקבוצה לנסוע יחד עם הנפגע או הזקוק לטיפול, סיפור שכזה קרה לא אחת ויכול להרוס לכל הקבוצה את הטיול, לכן נושא זה חשוב במיוחד גם בטיחותית וגם כצורך ושמירה על איכות הטיול. תקלה טכנית מיניבוס או אוטובוס שנתקע עקב תקלה טכנית ברכב, ישבית את הטיול לכל הקבוצה באופן מיידי, תחשבו על מצב של פסגת הר ביוון, שעת ערב מאוחרת, קבוצה של 14 איש תקועים על הר מבלי אפשרות לזוז משם בהמתנה לרכב חלופי שיכול להגיע גם עוד 5-10 שעות, מצב אבסורדי שניתן לפתרון פשוט מאד אם יוצאים לטיול עם 2-3 רכבים. חנייה : בטיולים מאורגנים רבים זמן רב הולך לאיבוד על חיפוש חנייה, אוטובוסים או מיניבוסים גדולים לא יכולים לחנות בכל מקום, במקרה של עומס בכביש בעיקר באתרי תיירות כמו [ מטאורה, מצובו, קניון ויקוס ועוד] כל הקבוצה לעתים תזדקק ללכת מרחק גדול יותר בשמש הקופחת עקב מיקום חנייה מרוחק מדי ממקום האטרקציה, או לוותר כליל על האטרקציה בשל בעיות חנייה, ברכבים קטנים סוגייה זו אינה מהווה בעיה כלל. סיכום : אם אתם באמת רוצים להנות מהטיול, לקחת את הזמן בכיף, לא למהר, לא להתקע  ולא רק להגיד "היינו בטיול" צאו לטיול מאורגן עם 2-3 רכבים קטנים ולא עם מיניבוס או אוטובוס גדול, הנסיעה עם רכב גדול הופכת אתכם ללכודים במלכודת תיירים, היא חוסכת לחברת הנסיעות שאיתה אתם נוסעים כסף אבל אתם משלמים בפגיעה קשה באיכות הטיול!!

תנאי ביטול :

אנחנו הכי גמישים בכל הנוגע לביטול, נראה לנו אנושי מאד שלקוח צריך לבטל את הטיול ברגע האחרון עקב נסיבות שיכולות להיות אישיות או בריאותיות, אם הטיול בוטל עד 30 יום לפני מועד הטיול, אנו גובים 50% מהמקדמה, המקדמה הוא תשלום ראשוני רק להבטחת המקום על הטיול, מתחת ל 30 יום אנו גובים את כל המקדמה, המקדמה בדרך כלל נעה בין 100 ל 300 יורו לאדם, זהו, אנו לא רוצים להרוויח כסף על ביטול הטיול שלכם כפי שעושים כמעט כל סקי הטיולים המאורגנים ליוון, התשלום בגין ביטול בא רק על מנת לכסות עלויות שלנו עליכם על שרותי תיירות שהוזמנו ולא ניתן לבטל.

אתם בוחרים את תאריך הטיול :

זו אחת הפריבילגיות של טיול פרטי רק עבורכם, אתם קובעים את תאריכי הטיול ואנו מתאימים עצמו לתאריכים של הקבוצה שלכם, כמובן שיש לברר תחילה זמינות שלנו כי יש כבר קבוצות קטנות שסגרו איתנו מספר טיולים לשנת 2016 ובתתאריכים מסויימים כל המדריכים שלנו כבר תפוסים, פשוט צרו קשר אימרו לנו מתי אתם רוצים לצאת לטיול, נוציא לכם הצעת מחיר, אם תאשרו אותה, תזמינו עצמאית את הטיסות ו ... נפגש בנמל התעופה לתחילת הטיול, כמובן שתחילה תוכלו להגיע לפגישה עם זמיר סיון הבעלים של אתר איי יוון הישראלי במשרדים שלנו בתל אביב כל כוסית ציפורו או אוזו ולהכיר..

רכב ליווי נוסף לצורך בטחון :

בחלק מהטיולים שאנו מוציאים ותלוי במספר המשתתפים בטיול, אנו מוציאים גם רכב ליווי נוסף שמלווה את המיניבוס, או את ה van בעיקר לצורך בטחון, חס וחלילה אם אחד ממכם זקוק לעזרה, טיפול או פינוי, אנחנו הכי מהירים בהגשת עזרה בכך שיש לנו רכב עם נהג נוסף צמוד כל הטיול, בנוסף ברכב הנוסף ניתן לאפסן גם תיקים או ציוד אישי של המשתתפים, אוכל  ועוד, אנו למעשה היחידים בישראל שמצרפים כמעט לכל טיול [ באם יש צורך] רכב ליווי נוסף לאורך כל המסלול.

שימו לב :

אף שיש בטיול מעט מההיסטוריה והמיתולוגיה של יוון לא מדובר בטיול היסטורי, מדובר בטיול שנותן דגש גדול יותר על נופים וטבע וכן על אוכל יווני ותרבות מקומית, אנו מנסים להעביר את החוויה היוונית לא מהצד של ההיסטוריה והארכיאולוגיה, כך שאם חיפשתם טיול בעקבות המתולוגיה היוונית או טיול עם דגש היסטורי, זה לא הטיול הזה, המטרה העיקרית שלנו היא שתחזרו עם "וואו היה כיף ומדהים"! נשמח לארח אתכם בטיול הבא שלנו ליוון. מלונות : את המלונות לאורך המסלול בחרנו בקפידה וכולם מעולים, להלן קישורים לחלק מהמלונות בהם נלון [ שם המלון המדוייק בכל יעד ויעד, יקבע כשבועיים לפני מועד הטיול], אך הוא יהיה מתוך המלונות הבאים : ארטסיסטאס |  אריסטי מאונטן ריזורטאנאבאסיהוריזונס |  אנובוליוססטאמוס ועוד [ רק בכדי להבין את הרמה, רמה גבוהה של מלונות בכל איזור ואיזור למרות שלא נהיה הרבה במלון, בעיקר מחוץ למלון במגוון טיולים במיקומים מרהיבים].

המסלול המיוחד שלנו :

*
שימו לב, ניתן לבחור את המסלול שלנו להחל מ 5 ימים ועד 9 ימים, בכל סירקולציה של ימים נפחית או נוסיף מיקומים לטיול עצמו אבל כל הטיולים שלנו מתרכזים בתוך האיזור שלדעתנו הוא המרהיב ביותר ביוון, כמובן שתוכלו לבקש טיול בוטיק עם הצוות שלנו במיקומים אחרים ביוון, אבל אם אתם רוצים את המלצתנו, להלן המיקומים שאנו ממליצים עליהם בטיולי הבוטיק שלנו, זיכרו חלק מהמיקומים שאנו מגיעים אליהם אינם ניתנים להגעה עם אוטובוסים או מיניבוסים גדולים וחלק מהם הם המיקומים המרהיבים ביותר בצפון יוון [ לא כבישי שטח, אנו לא לוקחים אתכם למקומות מסוכנים] בוינהם ניתן למצוא את : כפרי זגוריה, מזרח זגוריה, ואליה קאלדה, ואסיליצה ורכס סמוליקאס, צומרקה, צפון ומערב צומרקה, מצובו וקטרה קרוס, חצי האי פיליון [ מזרח] שמורת הר האולימפוס, אבריטניה ועוד, אם אתם נותנים לנו להחליט עבורכם את המסלול, אתם תהנו במקסימום של המקסימום, שימו לב שבשל "שימרת סודיות" אנו מכינים לכם המון הפתעות שלא רשומות במסלול הטיול שנשלח לכם, כמעט על חברות הנסיעות בישראל מעתיקות דרך קבע מהטיולים שלנו ביוון, והיינו רוצים לשמור על המיוחד שלנו רק עבורכם! ניתן ליצור איתי קשר ישיר איתי למידע נוסף ברורים וקבלת הצעת מחיר עבור הקבוצה שלכם. הנייד שלי : 0507-245890 הדוא"ל שלי : greece.isl@gmail.com ניתן לצאת לטיולי הבוטיק שלנו עם מדריכים מהצוות שלנו ביוון, בתאריכים מסויימים אני או אכיליאס פאפאפטימיו יכולים להתלוות כמלווים נוספים ונהגים לטיול.

שימו לב : אנו מחזיקים בצי של רכבים שלנו בגדלים שונים [ 4 מקומות, 7 מקומות, 9, מקומות, 24 מקומות ו 50 מקומות ] אנו החברה הישראלית היחידה המחזיקה גם צי רכבים קבוע ביוון, כולל שרות מלא וגם צוות של מדריכים ישראלים השוהים ביוון במשך כל השנה, יש לנו שני סניפים ביוון, אחד באתונה ואחד ביואנינה. ראו את סיכומי הטיול של קבוצות שיצאו איתנו בעבר  : קבוצת מאירה  -  קבוצת ריקי -  קבוצת בני

קבוצת פינטו, יולי 2016


טיול פרטי מיוחד עם סיון זמיר ואכיליאס פאפאפטימיו  מאי 2015


קבוצת מאירה, 13 איש טיול מיוחד עם סיון זמיר ואכיליאס פאפאפטימיו 24 לספטמבר עד 2 לאוקטובר.

 
קבוצת "ריקי" המדהימים שחזרו מטיול איתנו בתחילת יולי, 10 איש.


קבוצת בני, 7 איש אוקטובר נובמבר 2015

 


בקטרה קרוס, בטיול הבוטיק וי אי פי בנובמבר 2014 [ 9 מטיילים ]


7 איש בטיול בוטיק לכפרי זגוריה מאי 2014.קבוצת ריקי 10 איש ביוני יולי 2015


בתמונה : הכביש בין אריסטי לפפיגו בכפרי זגוריה.

זמיר סיון הבעלים של אתר איי יוון הישראלי מטייל ביוון כבר למעלה מ 15 שנה ומייעץ ללקוחות רבים, גם פרטיים וגם לגופי תקשורת בנושא טיולים ליוון, מדי פעם זמיר יוצא כמלווה לטיולים מיוחדים למרכז וצפון יוון עם קבוצות קטנות של 7 עד 21 איש, מתלווה לזמיר סיון בטיול מיוחד זה אכיליאס פאפאפטימיו, הבעלים של חברת Alpinezone היוונית ואחד המדריכים הידועים ביותר ביוון, כל זאת במטרה לספק למגיעים לטיולים המיוחדים הללו מקסימום של הנאה ואת הטיול האיכותי ביותר הקיים כיום ליוון. הטיולים הם טיולים בתאריכים שאנו קובעים מעת לעת או טיולים שאתם מתארגנים בקבוצה של אנשים [ חברים או משפחה] ואנו מפיקים עבורכם, מסלול הטיול מאד דינאמי וגם תלוי ברצונותיהם של המטיילים איתנו, לדוגמא יש כאלה שיעדיפו ביום מימי הטיול לעשות ראפטינג, אחרים ירצו לשוטט באחד הכפרים של זגוריה, ניתן להתפצל לשתי קבוצות, אנחנו מאד מקפידים על למצוא איזון בין המטיילים ולספק את רצונותיהם, אף שמסלול הטיול כן מוגדר מראש, במהלך הטיול נלון במלונות מעולים במיקומים מרהיבים, נאכל בטברנות מעולות בכפרים ההרריים של יוון ולאורך המסלול ונבקר במיקומים שתיירים בטיולים מאורגנים סטנדרטיים לא מגיעים אליהם [לא מסוכנים], לפרטים נוספים ניתן גם ליצור קשר עם סיון זמיר עצמו : greece.isl@gmail.com


ראפטינג שכל אחד יכול, בטיול הבוטיק וי אי פי במאי 2015


נהר האראכטוס וגשר פלאקה במחוז צומרקה.

* הערה לגבי תמונה זו גשר זה גשר פלאקה התמוטט בלילה של ה 1.2.2015 ורק שאריות ממנו קיימות בשני צדדיו, הגשר התמוטט בשטפון עצום עקב גשם כבר שירד על רכס הרי הפינדוס במשך כמעט יממה שלמה, עוד פרטים על ההתמוטתות בקישור המצורף לגשר פלאקה [גם אליו נגיע בטיול זה ביוון].


חלוקת ימים במסלול הטיול :


פסגות צומרקה בתחילת החורף, צילום מקטרה קרוס [מעבר ההרים החוצה את הפינדוס]


נהר הוידומאטיס בכפרי זגוריה.אכיליאס פאפאאפטימיו מימין, עם זמיר סיון משמאל באחר הטיולים, על גדת הוידומאטיס.

ליצירת קשר עם זמיר סיון השתמשו בטופס הבא :

מכתבי תודה שקיבלנו אחרי טיולים 

לסיון ואפרת שלום חם מבתי ולוי לשם.

 

במשך לא מעט שנים לוי חלם על טיול ביוון. פחות בכוון של "הבטן-גב" בחופי הים ויותר להכיר את אורחות החיים, התרבות, המוסיקה, הנופים וכו'. מסיבות שונות זה נדחה והועדפו מקומות אחרים על הגלובוס , שביצענו אותם באופן פרטי עם רכב שכור ותכנית משלנו. השנה החלטנו שזה הזמן לממש את החלום (התעצלנו לתכנן לבד , לנהוג לבד וכו..) והפור נפל על "אתר איי יון".   קסם לנו שהקבוצה קטנה, שהמנהל/מדריך "שרוף" על יון, שהמדריכים היוונים מיומנים וגם התנאים המפנקים שהובטחו. ולא התאכזבנו !

כבר ראינו נופים מדהימים בעולם וחווינו חוויות שונות, אך משהו ביופי הפראי/ראשוני והאוטנטיות שנשתמרה באיפירוס מעניק לו נופך מקסים וייחודי. גם עונת השנה האביבית תרמה המון ליופי הזה. המלונות ברובם היו מצויינים כמו גם הארוחות והיתה אוירה של נינוחות נעימה בכל מהלך הטיול. נותרנו עם הרבה טעם "לעוד"..גם הצוות לא איכזב.  אכילס היה נחמד, אדיב, מיומן מאד וניכר היה שהאיפירוס זה ה"מגרש הביתי שלו". סיון – אתה אדם חביב ממש ומיוחד. "טיפוס".  נונשלנטי ורציני כאחד. גילית הבנה של דקויות ורגישות, בשני מקרים שבהם נזקקתי להם - והוקרנו אותך על כך מאד. (מקוה שלא הייתי נושא לרכילות אצלכם בין סיגריה לסיגריה...) אפרת – את מתוקה, אחראית  ומלאת כוונות טובות. השארי כזו.


לסיון אכיליאס וקבוצת ריקי


בערך שבוע מאז חזרתי מיוון עם הקבוצה המיוחדת של ריקי ופינות החי, ובהדרכתו של סיון זמיר מאתר איי יוון ואכילאס המדריך היווני הבלתי נלאה והנמרץ. אתם בטח אומרים: נו,... אז מה?כל אחד חוזר מטיול שהמדריך והחברה היו הכי טובים עבורו. ובכן, מקורבי יעידו שבשנים האחרונות אינני מהמתלהבים(בלשון המעטה) לארוז מזודה לעבור מסכת ארוכה של אריזות והתחבטויות אינספור על מה לשים בתוכה ותמיד לצאת בהרגשה שמשהו חסר או שהעמסתי מעבר לרצוי. ולאחר כל זאת להגיע מוקדם לנמל התעופה ההומה ושוב לעבור את הסיוט בתורים הארוכים והבידוק הבטחוני הקפדני. בטיול ליוון התרחש משהו אחר שלא קרה בעבר. כבר בשלב התכנון הבנתי שהרכב הקבוצה הוא שונה ומיוחד. ריקי לקחה על עצמה את כל התכנון והבצוע מול החברה ביד רמה ומקצועית וגם בהומור רב. אך גם כאן עדיין לא התרחש הקסם היווני.
נחתנו ביוון ופגשנו את סיוון ואכילאס בנמל התעופה. השילוב המופלא בין היווני לישראלי העלה אותי לרמה אחרת שלא חוויתי עדיין. כשטיילתי במקומות אחרים בעולם השוויתי נופים בחו"ל לאלה שבארץ. הנה נוף כמו בנמל אילת, והנה טיילת בנהריה, הסיבובים והנוף מזכירים את דלית אל כרמל וכן הלאה....... גם בטיול הנוכחי התחלתי באותה מתכונת, אלא שבניגוד לפעמים הקודמות, הפסקתי ברגע שהגענו לאזור ההרים של צומרקה וזגוריה. עוצמת הנוף והמרחב לא נתנה מקום להשוואה, ואז לאט ובבטחון הזדחלה לה לנשמה חוויה מסוג אחר חוויה שכבשה את כל הוויתי בתחושת היופי והחופש האינסופי של המקומות המופלאים שפגשתי בכל יום מחדש, וככל שחלפו הימים והנופים חשתי שאני נופל בקסמה של יוון, הוסיפו לכך את תיבולי האוכל הערב לחיך באופן יוצא מגדר הרגיל, עד כדי כך שכמי שאינו חובב מאכלי ים ופטריות, מצאתי עצמי מתענג גם על תבשילים מופלאים אלו כשהוצאו תחת ידם של אומני הבישול המקומיים, וקיבלתם מתכון שמנצח כל מקום אחר בעולם. אני מאמין שמעבר לנופים הפראיים ומזג האוויר הניפלא גם להרכב האנושי תפקיד מכריע בעוצמת החוויה. ראשית, החברים בקבוצה שהיו נפלאים, גמישים, סקרנים, נמרצים ובעיקר מגובשים ביותר.מצאתי גם שהאנרגיה הבלתי מתכלה של אכילאס, ומעורבותו בנעשה בארצו שלו באופן טוטאלי, עם שלוות הנפש של סיון ויכולתו לפתור כל בעיה וקושי, בהחלט עשו את ההבדל מסתם עוד טיול לחו"ל, לטיול בעל משמעות וחוויה יוצאת דופן מסוגה , ועל כך תבואו על הברכה.
ברגעים אלו ממש חולם כבר על הסיבוב הבא. אני לפחות התאהבתי בארץ האיים המוזהבים וההרים
הירוקים.

אכיליאס פאפאטימיו - מדריך.

אפרת סער - מדריכה.

יורגוס סטאמו - מדריך.

ספירוס צ'רצ'לדזאקיס - מדריך.

זמיר סיון - מלווה מקצועי.


 

Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il